Anna Radziejowska

W Stowarzyszeniu pełni funkcję prezeski. Wspina się od ponad 20 lat i wie już, że nie warto w życiu robić nic innego 🙂

Mniej anegdotycznie – uważa, że wspinanie jest tak wielowymiarowe, że warto je popularyzować nie tylko jako dyscyplinę sportową, ale jako aktywność dobrą na wszystko.

Przez ponad 10 lat pracowała w trzecim sektorze, mam doświadczenie w prowadzeniu projektów społecznych, które wykorzystuje w działalności Skoczni. Wraz z przyjaciółmi przez 16 lat prowadziła również firmę szkoleniową. Dzięki temu  rozumie cele biznesowe Partnerów.

 
Małgorzata Sarzyńska
 

W Stowarzyszeniu pełni funkcję wiceprezeski.

Pracuje w sektorze etycznego biznesu i sustainability, interesuje się tematami związanymi z diversity and inclusion oraz udziela się społecznie. Ma doświadczenie w pracy w biznesach kreatywnych. W dalszym ciągu lubi trzymać kamerę i pisać skrypty do filmów. Czyta umowy!

Marek Wierzbowski

W Stowarzyszeniu pełni funkcję skarbnika. Doświadczony speleolog, świetny narciarz, sekretarz generalny Polskiego Związku Alpinizmu.

Zarząd sprawuje swoje funkcje pro bono. Poza członkami zarządu w Stowarzyszeniu jest zrzeszone kilkadziesiąt osób, w tym:

  • osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, które pomagają nam rozwijać działania dla OzN
  • profesjonaliści związani z górami – instruktorzy wspinaczki, grotołazi, przewodnicy. Wszyscy mają szerokie doświadczenie w pracy z innymi, lubią ją i są uważni na drugiego człowieka.
  • sympatycy Stowarzyszenia.

Jeśli chcesz włączyć się w działania Stowarzyszenia – napisz do nas!

skocznia@skocznia.org.pl